Maximální spokojenost :-)

26. prosince 2014 v 10:50 | Verča |  Ostatní
Štědrý den je za námi a pod stromečkem jsme snad všichni našli, co jsme se přáli. Já vím, že jsem vám ani nepopřála krásné Vánoce, ale hned to napravím, a tak tedy krásné svátky a šťastný nový rok!

A co jsem dostala k Vánocům ohledně cvičení já? No největší radost mám asi ze sporttesteru, který jsem si dlouhou dobu přála. Hned včera jsem ho zkusila a musím říct, že chvíli mi to pípání jakmile se mi až moc zvýšila tepovka drásalo nervy, ale je to o zvyku a už jsem se zamilovala. Jen se ho musím naučit ještě pořádně používat a zjistit, co po mě chce :D

Dále jsem dostala od kamarádky sportovní deník na rok 2015, kde si každý den můžeš zapisovat cvičení a na konci měsíce je tam shrnutí, kde si můžeš napsat rekordy, nebo cíle a dokonce i míry :-) A ještě mi Ježíšek naježil podložku na cvičení a ta je tak super, že bych na ní klidně i spala :D tak měkká a pohodlná, fakt že jo :-) No a od něco jako ex přítele (pořád trochu nevyřešeno :D ) jsem dostala 3kg nutelly! No mňam! :D dostala jsem k tomu rovnou i bryndák a lopatku, abych mohla rovnou zabagrovat :D


Jelikož Vánoce jsou pro moje špíčky velkou zátěží a já moc ráda papám, ostatně kdo ne, tak jsem si včera zacvičila a to teda pořádně. Dala jsem si cvičení od FitnessBlenderu, kde se nejvíc spálilo 1000 kcal a nejmíň jsem mohla spálit 600 kcal. Takže jsem cvičila hodinu a půl vkuse a spálila jsem 900 kcal. Hned mnohem lepší pocit a jak jsem si mysela, že mě to po chvíli nebude bavit a nebude to utíkat, opak byl pravdou a za ten pocit mi to rozhodně stálo! :-))


A co jste dostali vy? Kolik jste přibrali kilo, jen se pochlubte :D Já jsem na tom celkem dobře, držím se a snažím se to fakt udržet a nebo dokonce shodit. Pokaždý když jsem do sebe ládovala cukroví, jsem si hned po tom dala cvičení alespoň 40 minut a i když se třeba váha nepohla nahoru, ale alespoň se nepohla vůbec :D ale po tom včerejším cvičení mám teda kilo dole, protože jsem cvičila večer, a pak už jsem spapala jen zeleninu, protože bylo kolem devíti večer :-) Ale spokojená jsem, a to maximálně. :-)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 neweresth neweresth | Web | 26. prosince 2014 v 11:10 | Reagovat

Páni, to mě těší, že jsi tak nadšená. Úplně to z celého článku číší - ta pozitivní energie. Tak doufám, že ty dárky pořádně využiješ, samozřejmě nepochybuji. Heh, mys naštěstí váhu už nemáme a já na ni nestála tak od září, ale mám z toho celkem strach, tak je to lepší. Hehe, parádní, máš silnou vůli, to se mi líbí, trochu bych potřebovala nasát. Hodně štěstí a optimismu! ((:

2 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 26. prosince 2014 v 15:37 | Reagovat

Tedy tolik nadšení jsem ani dlouho neviděla. :) Pěkné dárky jsi dostala. :)

Opožděně také přeji krásné svátky. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama