Prosinec 2014

Nový blog

29. prosince 2014 v 11:20 | Verča |  Ostatní
Ahoj,

po dlouhém rozmýšlení, co s tímto blogem jsem se rozhodla, že blog přesunu. Doslova přesun to není, můj nový blog je zaměřený téměř na všechno, ale já prostě nechtěla přestat blogovat. Už dlouhou dobu jsem se zajímala o blogspot, a tak jsem ho včera odhodlaně založila. Zjišťuji, že má plno zajímavých možností a v tuto dobu mě láká víc, než blog.cz. Každopádně tam najdete články jak o cvičení, tak recepty na dobroty a určitě se o mě dozvíte víc, než jste se dozvěděli tady. Proto vás žádám, moje milované spřátelené blogy, jestli chcete, napište mi tam do komentářů a v přátelení můžeme pokračovat :-) Nová adresa je:

http://stripky-meho-ja.blogspot.cz/ !


Maximální spokojenost :-)

26. prosince 2014 v 10:50 | Verča |  Ostatní
Štědrý den je za námi a pod stromečkem jsme snad všichni našli, co jsme se přáli. Já vím, že jsem vám ani nepopřála krásné Vánoce, ale hned to napravím, a tak tedy krásné svátky a šťastný nový rok!

A co jsem dostala k Vánocům ohledně cvičení já? No největší radost mám asi ze sporttesteru, který jsem si dlouhou dobu přála. Hned včera jsem ho zkusila a musím říct, že chvíli mi to pípání jakmile se mi až moc zvýšila tepovka drásalo nervy, ale je to o zvyku a už jsem se zamilovala. Jen se ho musím naučit ještě pořádně používat a zjistit, co po mě chce :D

Dále jsem dostala od kamarádky sportovní deník na rok 2015, kde si každý den můžeš zapisovat cvičení a na konci měsíce je tam shrnutí, kde si můžeš napsat rekordy, nebo cíle a dokonce i míry :-) A ještě mi Ježíšek naježil podložku na cvičení a ta je tak super, že bych na ní klidně i spala :D tak měkká a pohodlná, fakt že jo :-) No a od něco jako ex přítele (pořád trochu nevyřešeno :D ) jsem dostala 3kg nutelly! No mňam! :D dostala jsem k tomu rovnou i bryndák a lopatku, abych mohla rovnou zabagrovat :D


Jelikož Vánoce jsou pro moje špíčky velkou zátěží a já moc ráda papám, ostatně kdo ne, tak jsem si včera zacvičila a to teda pořádně. Dala jsem si cvičení od FitnessBlenderu, kde se nejvíc spálilo 1000 kcal a nejmíň jsem mohla spálit 600 kcal. Takže jsem cvičila hodinu a půl vkuse a spálila jsem 900 kcal. Hned mnohem lepší pocit a jak jsem si mysela, že mě to po chvíli nebude bavit a nebude to utíkat, opak byl pravdou a za ten pocit mi to rozhodně stálo! :-))


A co jste dostali vy? Kolik jste přibrali kilo, jen se pochlubte :D Já jsem na tom celkem dobře, držím se a snažím se to fakt udržet a nebo dokonce shodit. Pokaždý když jsem do sebe ládovala cukroví, jsem si hned po tom dala cvičení alespoň 40 minut a i když se třeba váha nepohla nahoru, ale alespoň se nepohla vůbec :D ale po tom včerejším cvičení mám teda kilo dole, protože jsem cvičila večer, a pak už jsem spapala jen zeleninu, protože bylo kolem devíti večer :-) Ale spokojená jsem, a to maximálně. :-)))

Jsem nalezena

13. prosince 2014 v 14:17 | Verča |  Moje pokroky
Ahoooooj!

Já vím, jsem děsná, že jsem ten kontakt mezi náma takhle přestřihla, ale nebudu Vás vodit za nos. Přestalo mě to bavit a díky mým nemocným ledvinám, o kterých jsem Vám jisto jistě říkala, jsem prostě nemohla cvičit. Nedávno se mi to zase vrátilo a já byla celkem zoufalá. Dva týdny téměř bez pohybu a ještě nějakou dobu potom.

Ale nevzdala jsem se a vzchopila jsem se. Cvičím teď pravidelně několikrát za týden. Mám svých milých 57 kg, takže o další dvě kila lehčí než když jsem vám dávala vědět naposledy. Myslím že i změny jsou viditelné. Dost lidí si všímá. Začínám mít sama sebe ráda, a to byl přece ten hlavní cíl. Doufám, že si to udržím.

Abych byla upřímná, ve zdravém jídle jsem se pořád tolik nenašla. Klidním se, to ano, snažím se jíst něco, co mému tělu prospívá, ale to víte, kdo si nedá nějaké dobré papání. Jídlo mám až moc ráda na to, abych ho omezila. Nevadí mi to. Jsem v pohodě. Posuďte sami, je to lepší? Sice dole je to bříško zepředu nezatnuté a to nahoře ano a ještě k tomu po cvičení, ale já myslím, že boky jsou dole :-) :-) :-)