Má výzva? Zdravé snídaně

30. srpna 2014 v 10:37 | Verča |  Ostatní
Jak tak nad tím přemýšlím, až na ráno jím celkem dobře. Včera jsem to zmákla dobře i s pohybem, kdy jsem za celý den našlapala na stepperu okolo 5000 kroků, a pak jsme ještě s kamarádkou šli ven, kde jsme nachodili 8 km. Ještě když přičtu to ranní posilování, byl z toho skvěle aktivní den.

Jenže dělají mi problémy rána. Ráno dostávám velkou chuť na sladké a dost často zbaštím cokoliv najdu. Když jsem byla nemocná, snídaně jsem měla naprosto v pořádku a chci to tak i vrátit. Neříkám, že bych se přejedla fakt hodně, to ani ne, ale míchám paté přes deváté a občas to fakt zdravé není.


Takže moje výzva nespočívá v nějakém cvičení, ale čistě v snídaních. Den se má začínat správně, a to já nedělám. Tudíž od zítřka ráno pěkně ovoce a dnes si možná upeču muffiny z celozrnné mouky, abych něco takového na ráno měla. Dám si třeba dvě muffiny a k tomu hroznové víno, nebo tak. Na sladké snídaně jsem zvyklá a nechci je rušit. Jen je chci mít ve zdravém stylu. Takže ta nutella tam v té skříňce bude stát, dokud nezhnije a budu si ji dávat pouze za odměnu, a to až zase něco pořádně zhubnu nebo se mi něco povede. A to mi věřte, že to zase tak často není. A víte co? Já se na ty zdravé snídaně těším, protože z těhle nemám vůbec radost.

Jinak přeji krásné ráno a hodně aktivní a zdravý den :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ann Ann | 30. srpna 2014 v 11:51 | Reagovat

Pokud ti to dělá dobře, je to správné ;)
Je dobré se rozhodovat podle toho, co ti dělá dobře, co je pro tebe nejlepší.. kdybych já zkoušela jíst jen zdravě (což jsem zkoušela), byla jsem z toho akorát pořád vystresovaná, jelikož jsem měla chuť na to nezdravé :D Takže teď jím "od každého trochu" a cítím se fajn :))

2 letmebebeautiful letmebebeautiful | 30. srpna 2014 v 14:06 | Reagovat

Já snídaně vyloženě miluju:) Teda jakože když se mi podaří najet zpátky na ten můj 1/2 roční předešlý zvyk, tak snídaně byly největší a nejvíc jsem se na ně těšila:) Celozrné muffiny jsou super, hodně štěstí:) Kolik by jsi chtěla vážit prosímtě? :o Mě připadá, žemáš úplně ideální váhu:)

3 kuchtimeslaskou kuchtimeslaskou | 30. srpna 2014 v 17:26 | Reagovat

Snídaně jsou nejlepší! Můžu si dát, co chci a nikdy nemám výčitky :D Podle mě, pokud ti to takhle vyhovuje, tak to nemusíš měnit. Pořád lepší si dát nutellu ke snídani než k večeři :D Ráno ti to dodá energii, kterou za ten den spotřebuješ a jestli, jak píšeš, jinak celý den jíš dobře, tak nevidím důvod, proč bys to takhle nemohla dělat i dál. Vždyť ta nutella není zase tak nezdravá a když si k tomu přidáš kousek nějakého ovoce, tak máš iděální snidani :))

4 Ko Ky Ko Ky | Web | 30. srpna 2014 v 19:26 | Reagovat

Tedy takových kilometrů, to bych nezvládla :)
Taky přemýšlím, že změním styl snídaně ,protože když se začíná hned od rána pěkně, tak se to i lépe dodržuje během dne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama