Dokumentace z koncertu 30STM

1. července 2014 v 14:00 | Verča |  Ostatní
Byl to můj první velký koncert v životě, a tak jsem si ho chtěla náležitě užít! Ale už v autě jsem zjistila, že jsem si zapomněla občanku. Nakonec ji po mně teda nechtěli, ale nervozita byla na místě. Představa, že bych půl roku čekala na to, až mi řeknou, že mě dovnitř nepustí, byla vážně zničující. Ale vše proběhlo v pořádku. Díky bohu.

Dostali jsme se dovnitř. Měli jsme celkem dobrá místa na stání, ale stejně já, jako prcek, jsem viděla velký kulový. Předkapela začala hrát přesně na čas, a to v 19:30 hod. a hrála přibližně půl hodiny. Samozřejmě jako na každém koncertě si se začátkem dávali na čas, a kluci začali hrát kolem 20:45 hod. (koncert byl od 20:00). Nohy a záda nás bolely ještě před tím, než to všechno vypuklo, ale jak se v aréně setmělo, na všechnu bolest jsme zapomněli (a po skončení koncertu zase následně vzpomněli).


Jared Leto, zpěvák, vylítl na stage oblečený jako král a vlál naší českou vlajkou. Všem naběhla husí kůže po celém těle a najednou byla celá aréna na nohách a skákali, ječeli. Při druhé písničce vylítly do vzduchu obrovské nafukovací balónky a já se chvíli musela soustředit jen na ně. Nedivte se, byla jsem unešená!


Postupem času jsem začal čím dál tím víc vidět na Jareda a byla jsem spokojená! Spocená, pečící se ve vlastní šťávě, jsem si vyřvala hlasivky a ještě teď mi selhává hlas. Ale stálo to za to! Ten chlap má sakra úžasný hlas a občas jsem se nezmohla na nic jiného než koukat na něj s otevřenou pusou a poslouchat jeho hypnotický hlas. Co se mi ale líbilo nejvíc, byla ta komunikace s fanoušky. Podle mě je to na koncertech nejdůležitější a on si zvládl na jedničku. V jednom kuse si tam někoho zval :-) Hlavně takového mrňouse, kterého si vyloženě oblíbil. Chudáček mu nerozumněl ani slovo, ale byl zřejmě šťastný, že tam může být. Kdo by nebyl.


O zábavu bylo postaráno obzvlášť, když se Jared snažil mluvit česky. Ze slov "sedni si" je ode dneška "sidisi". Chválil naše město, a také prý ochutnal naše jídlo, po kterém se údajně cítil tlustý - upřímně se mu nedivím. Atmosféra v aréně byla dokonalá hlavně když všichni rozsvítili své "cell phony" a celou arénu to rozzářilo.

Jsem hrozně ráda, že jsem na koncert šla. Mám z toho všeho vážně super pocit a další zážitky! Navíc kluci slíbili, že se stoprocentně do České republiky zase vrátí, protože naše město mají vážně rádi. A já tomu věřím. Byli tu už několikrát.

P.S.- Na instragramu můžete vidět dvě krátké ukázky z koncertu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Doma Doma | Web | 1. července 2014 v 17:37 | Reagovat

Tak to je super, že sis to náležitě užila :). Ještě že vážně tu občanku nechtěli, protože to by fakt mrzelo!

2 Ko Ky Ko Ky | Web | 1. července 2014 v 19:03 | Reagovat

Tak to je super,že to takhle hezky dopadlo:) a ač jsi neměla občanku jí po tobě ani nechtěli:)
a jak koukám na fotky muselo to tam být bombastické :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama