A je to tady...

3. července 2014 v 9:49 | Verča |  Ostatní
Přesně to, co jsem si nepřála.

Včera večer jsem se ještě nakonec rozhodla, že si půjdu zaběhat. Hecla jsem to a šla alespoň na půl hodiny:-) Byla jsem na sebe pyšná, protože jsem se musela překonávat - nemohla jsem dýchat. Přišla jsem domů a musela jsem jít ještě za svým přítelem na zimní stadion vyzvednout ho z tréninku, abychom mohli jet k němu. Každopádně se mi hrozně špatně dýchalo i po běhu.

K večeru, když jsem byla u přítele, mi začalo bolet v krku. Už jsem ho cítila a věděla jsem, že se to zhorší. No v noci jsem se probudila, a pak už neusla (možná tak na 2-3 hodiny). Krk jak balón, mandle zvětšený a bylo to jasné. Ráno jsem se probudila, byla jsem zlámaná z té noci a můj krk stále protestoval.


Takže teď tady sedím, píšu vás článek, mám zábal na krku, čaj po ruce a cucací prášky na bolesti v krku - naprostá paráda! Čeho ale nelituji, je ten běh. Takhle jsem se už dlouho nehecovala a měla jsem chuť každou chvíli zastavit, ale neudělala jsem to. Ale to je asi příčina toho, proč jsem teď marod.

Takže to znamená, že si musím dát s tím mým makáním chvíli pauzičku. Ale nebojte přidávat články budu pořád a v kontaktu také. Akorát Vám ty dva dny (doufám ve dva dny), které si počítám tady na blogu, budu psát, jak mi je místo toho, co jsem dnes dělala :-(

Instagram
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ko Ky Ko Ky | Web | 3. července 2014 v 11:23 | Reagovat

je to ze zdravotního důvodů :)neříkám,že bych ho nesměla jíst vůbec,ale když si mám vybrat,zda být v bolesti nebo být v pořádků bez bolestí,tak si vybírám to druhé:)

2 Ko Ky Ko Ky | Web | 3. července 2014 v 11:24 | Reagovat

Tak to ti nezávidím,doufám,že se za ty dva dny z toho dostaneš :) a budeš na sebe dávat pozor,aby se to neopakovalo,protože být teď nemocná je blbé,když je léto:)

3 Elinda Elinda | 4. července 2014 v 9:09 | Reagovat

Právě proto se to s tím sportem nemá tolik přehánět. Ale chápu tě, že si nakonec šla. Vždycky, když přes den nedělám žádný pohyb mám výčitky a večer jdu stejně něco dělat (vyjímkou je ten 1 den v týdnu, kdy si dávám pauzu :D ) Je mi líto, že jsi z toho onemocněla, přesně to samé se mi stalo už po prvním týdnu mého cvičení. A trvalo to skoro 3 týdny, takže jsem pak musela začínat odznovu. Snad se za ty dva dny uzdravíš. Ale pak se musíš šetřit, aby se ti to nevrátilo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama