Ready to be fit!

11. června 2014 v 22:34 | Verča |  Ostatní
Ahoj!

Jmenuji se Verča a je mi 17 let. Jsem obyčejná holka, která má ráda tanec, zábavu a také čtení. Jedno mám ale se všemi holkami společné - nemám ráda svoji postavu a hodlám to změnit.

Denně vídám na internetu nebo v časopisech samé krásné holky se štíhlou postavou. Vždycky nad tím znechuceně vzdychám, a pak si dojdu do ledničky a něco tam jednoduše uloupím. Ale já už takhle dál žít nechci. Po mých X pokusech zhubnout a být fit jsem se rozhodla konečně se do toho pořádně opřít!

Měřím 168 cm a vážím cca 60 kilo. Jednou už jsem zhubla a měla jsem krásných 56, ale tato váha mi vydržela téměř rok. V zrcadle sice žádnou změnu nevidím, což mě docela udivuje, ale vím, že by to mohlo být stokrát lepší. A tak jsem si založila tento blog v domění, že by mě každodenní články o jídle, který jsem snědla za den, nebo nějaké pokroky, se kterými bych se mohla pochlubit, mohly popotáhnout k tomu, abych nedřepěla doma na zadku a začala konečně správně žít.

Jsem labužník, takže mám občas dny, kdy se v jídle fakt vyžívám a ráda si je připravuji. Také ráda peču z celozrnné mouky nějaké buchty nebo muffiny. A já vám to všechno nejen budu fotit, ale také se připravte na supr čupr recepty, které si můžete doma zkusit.

Tak jo, od zítřka začínáme! Kdo jde do toho se mnou?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama